// auto render

Akademia Paznokcia

„Akademia Paznokcia” to najbardziej poczytne pismo wśród profesjonalistów branży paznokciowej. Na łamach pisma Akademia Paznokcia prezentowane są najnowsze trendy w stylizacji i zdobieniu paznokci, jak również zagadnienia z marketingu, psychologii, zdrowia i prawa.

akademia-paznokcia-ikonaPoruszane tematy są niezbędne do prowadzenia własnej działalności czy też pracy związanej z pielęgnacją dłoni i paznokci. W każdym numerze prezentowane są najnowsze techniki przedłużania paznokci, a także (jakże pomocne w dobie ogromnej różnorodności jakościowej i cenowej) recenzje produktów, pisane przez najwyższej klasy ekspertów.

Dzięki „Akademii Paznokcia” zostało odkrytych wielu utalentowanych Stylistów, którzy prezentują swoje umiejętności na organizowanych przez AP targach, pokazach i seminariach. Z pismem „Akademia Paznokcia” współpracują największe gwiazdy z Polski, innych krajów Europy oraz USA. Więcej ciekawych informacji na temat gambling in usa przeczytać tutaj.

Dzięki ogromnej popularności, jako pierwsze polskie pismo paznokciowe tłumaczone jest na wiele języków obcych: angielski, rumuński, francuski, rosyjski.

Oficjalna strona pisma Akademia Paznokcia.